Hydraulická čerpadla

Hydraulická čerpadla mají uplatnění snad ve všech činnostech lidské práce. Tam, kde již nestačí lidské síly, přichází na řadu hydraulika. Čerpadla tvoří základ hydraulické soustavy a zajišťují oběh oleje a následně chod hydraulických motorů. Rozeznáváme několik druhů čerpadel: čerpadla s vnitřním ozubením, čerpadla s vnějším ozubením, tandemová čerpadla a dále čerpadla dělíme na ruční, lamelová a pístová atd.

Ruční hydraulické čerpadlo

Ruční hydraulická čerpadla jsou díky svým rozměrům a zvoleným materiálům snadno přenosná a jednoduše použitelná. Přestože se jedná o rozměrově menší čerpadlo, technické zpracování je stejně dobré úrovni, jako u větších čerpadel. Svým využitím jsou vhodné pro jednočinné válce KGF.

Hydraulická čerpadla zubová

Zubová hydraulická čerpadla patří mezi nejběžnější typy čerpadel. V praxi rozlišujeme dvě základní dělení, a to klasická zubová čerpadla (používají se především pro čerpání kapaliny například u rypadel) a excentrická zubová čerpadla (ta mají využití v automobilovém průmyslu).

Opravy a přetěsnění hydraulických čerpadel některých značek

HYPOZ s.r.o. se zaměřuje nejen na výrobu, ale také na opravy hydraulických čerpadel. Opravíme hydraulické systémy určitých značek. Nabízíme zakázkovou výrobu, havarijní servis, pravidelnou údržbu i testování výrobků v našich dílnách.