Renovace lisovacích komor

Výhodou vysokotlakého lisování je maximální úspora prostoru pro jakýkoli materiál. Lisováním se neforemný odpad přemění na skladnější a lépe manipulovatelný. HYPOZ s.r.o. se zabývá renovací lisovacích komor a připravuje i jejich výrobu na míru.

Lisování odpadu

Naše lisy jsou vhodné pro lisování různých materiálů. Využívají se především na skládkách, kde se kde se využívá lisování plastů, papíru i zpracováním kovového odpadu. Tato technologie se využívá především na velkých skládkách, ale uplatnění má i v malých firmách (truhlárny, pekárny, sklady), kde se lisují zbytky z výroby. Může se jednat o lisování dřevěných pilin, kovových špon a zbytků papírů . Takto lze vytvořit třeba brikety, které mají v domácnosti i další využití. Lisování se využívá i v zemědělství, kdy se tak zpracovává biologický odpad.

Výroba i renovace lisovacích komor

HYPOZ s.r.o. se zabývá výrobou, údržbou i renovací lisovacích komor. Ve svých dílnách dokážeme zpracovat takové zakázky, které budou přesně pasovat na potřeby zákazníka. Vypočítáme vám, jaký objem komory je pro váš obor nejlepší, dále počet i tlak lisovacích komor. Tyto stroje jsou snadné na ovládání i údržbu a pro svoji odolnost mohou být celoročně venku.

Výhody lisovacích komor

Výhody lisování spočívají především v tom, že je odpad lisovaný do kompaktních tvarů a drží bez dalšího pojiva. Díky úspoře skladovacího prostoru, která lisováním vznikne, se šetří i finance a náklady na pořízení lisovací komory se brzy vrátí. Technologie lisovaní je vhodná pro sypký materiál, který je náročný na skladování, ale především složitý na přepravu. Díky lisu je možné jejich objem zmenšit až o 90% a tak ušetřit přepravní náklady.

Pořád si nejste jisti, zda lisovací komoru užijete?

Úspora místa, snížení nákladů na přepravu, lepší prodejnost a ochrana životního prostředí. Stále si nejste jisti, zda budete mít pro lisovací komoru uplatnění? Kontaktujte naše techniky, rádi vám vysvětlí výhody a nevýhody lisovacích komor a v případě zájmu, vás seznámí s kalkulací.