Tlakové hadice

V naší nabídce naleznete také tlakové hadice a s tím spojený veškerý sortiment a služby. Jedná se například o armování a kompletní servis pro tlakové hadice. Například manometry, hydraulická šroubení a další.

Tlakové hadice – armování

Společnost Hypoz s.r.o. Se zabývá také armováním. Armujeme tlakové hadice 1SN, 2SN, 4SP, 4SH, EHT a BGO.

Kompletní sortiment tlakových hadic

Nabízíme vám kompletní sortiment tlakových hadic jako jsou hydraulická šroubení, hydraulické trubky, kulové kohouty, manometry a dále také hydraulické rychlospojky, prachovky či držáky trubek.


Koncovky tlakových hadic

Nabízíme koncovky tlakových hadic: DKL, DKOL, CEL, CES, DKOS, SFL, SFS ,oka, NPTF, ORFS, JIC, kuželové, ploché a od průměru 2mm až 50 mm.

Hydraulické šroubení

K tlakovým hadicím dále nabízíme hydraulické šroubení, a to od firem WALTERSCHED, EMB a LARGA. Nabídka je zaměřena na spojky, hrdla, T spojky, prsteny, matice, úhlové spojky v tl. řadách, LL, L a S, zátky, spojky úhlové, návarové přípojky, otočná a směrově nastavitelná šroubení a redukční šroubení.

Kulové kohouty

Kulové kohouty nabízíme dvojcestné, třícestné vrtání L a T. Tlak do 500 bar.

Hydraulické trubky

V našem sortimentu naleznete dále hydraulické trubky. Materiál ST 37.4 DIN1630 bezešvé a přesné.


Manometry

Manometry se používají pro měření tlaku v hydraulickém systému. Nejčastěji používané manometry se dodávají s nerezovým pouzdrem o průměru 63 mm a jsou tlumené glycerinem. Připojovací závit G 1/4"BSP je spodní nebo zadní, rozsah 0-1000 bar. K manometrům dodáváme měřící hadičky v různých délkách a připojovací manometrická šroubení.

Hydraulické rychlospojky

Hydraulické rychlospojky slouží ke snadnému rozpojení a spojení hyd. okruhů, nejpoužívanější jsou: kuličkové, šroubovací, ekologické a bajonetové

Prachovky

Prachovky se používají k zaslepení zásuvky nebo zástrčky.

Držáky trubek

Držáky trubek se využívají pro uchycení potrubních rozvodů a hadicového vedení, držáky se používají pro jednu nebo dvě řady trubek v lehké a těžké řadě dle normy DIN 3015.