Vodící tyče

Vodící tyče se používají jako lineární vedení kuličkových a kluzných ložisek. Tyče dodáváme od průměru 4 mm do průměru 120 mm v různých materiálových provedeních a také duté. Tyče dodáváme našim zákazníkům nařezané v požadovaných délkách a počtech.

Pístní tyče a jejich uplatnění

Uplatnění vodících a pístních tyčí je široké. Mají využití v mnoha oblastech lidské činnosti, jako jsou například stavební stoje, lékařské pomůcky a další.

· strojírenství, obráběcí stroje, měřící přístroje a zařízení 
· automatické balící a tkalcovské stroje, dopravníky 
· lékařské přístroje a vybavení, nábytkářský průmysl apod.

Chromované tyče

Chromované pístní tyče slouží především k výrobě základní pohyblivé části hydraulického válce. Můžeme je rozdělit podle rozměru venkovního průměru, použitého materiálu a podle požadovaných technologických vlastností jejího povrchu. Pístní tyče jsou balené v ochranné papírové nebo plastové fólii a nakonzervované. Dodací lhůty jsou velmi krátké. Skladovaný sortiment neustále rozšiřujeme.

Přesná trubka

Přesná ocelová trubka tvoří základní nepohyblivou část hydraulického válce. Slouží k vedení pístu osazeného těsnícími manžetami. Trubky jsou nakonzervovány a menší množství jsme schopni nařezat a expedovat druhý pracovní den po objednávce. K dodávce přikládáme technické atesty, konce trubek jsou chráněny proti poškození při dopravě.