Hydraulické válce

Hydraulické válce jsou dalším oborem, kterým se HYPOZ s.r.o. zabývá. Výkonné a především spolehlivé hydraulické válce mají široké uplatnění tam, kde již lidská síla nestačí. Vyrábíme jak atypické válce, tak malé série a zabýváme se veškerou opravárenskou činností.

Hydraulické válce a jejich dělení

Dělení hydraulických válců je na jednočinné a dvojčinné, přičemž jednočinné pracují pouze v jednom směru, zpětný chod zajišťuje integrovaná pružina a mají pouze jeden vstup. Dvojčinné hydraulické válce se používají tam, kde je potřeba zvedání i spouštění těžkých břemen.

Výroba hydraulických válců

Zabýváme se výrobou hydraulických válců, kdy nabízíme běžné válce, ale zaměřujeme se také na individuální zakázkovou výrobu. Válce u nás můžete pořídit s oky i bez nich, což má za výhodu variabilní použití.

Opravy hydraulických válců

Provádíme kompletní opravy hydraulických válců. Zabýváme se také profesionální repasí válců, při čemž provedeme výměnu těsnění, ložisek, ale i větších součástí. Správně fungující hydraulické válce jsou důležité pro správné, ale především bezpečné fungování strojů.

Jak vybírat hydraulické válce?

Výběr hydraulického válce je potřeba důsledně rozmyslet.Proto neváhejte kontaktovat naše techniky, kteří vám rádi v této problematice poradí.